Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Banner INECO 4 Banner 1 update Banner 2 update Banner 3 update
Servis kogeneračních jednotek
x

Jsme autorizovanou servisní firmou pro motory DEUTZ MWM a poskytujeme záruční a pozáruční servis těchto strojů u všech výrobních řad.

Servisní činnost zajišťujeme i na externě dodaných zařízeních, které prošly naším zástavbovým a funkčním auditem nebo auditem přímo výrobce (MWM).

Pro zajištění co nejoperativnějšího servisu, máme k dispozici rozsáhlý sklad náhradních dílů čítající přes tisíc položek.

Doplňkové služby
x

Nabízíme možnost prodeje motorgenerátorů, nebo kogeneračních jednotek elektrického výkonu 0,1 - 4,4MWel dle zákazníkových požadavků na klíč.

Pro naše zákazníky zpracujeme energetický posudek návratnosti jako podklad pro rozhodnutí investora a zároveň sofistikovaně poradíme při řešení technických záležitostí včetně stanovení možných alternativ.

Novinka - technologie fluidního zplyňování kalů

Doplňkové služby

Doplňkové služby

Od roku 1993 nabízíme možnost dodávek motorgenerátorů, nebo kogeneračních jednotek s motory MWM. Do roku 2005 jsme takto na český a slovenský trh dodali celou řadu motorgenerátorů.

Od roku 2005 jsme začali motorgenerátory dodávat firmě TEDOM s.r.o. Tato spolupráce trvala do konce roku 2008 a prodalo se při ní více jak 40 kusů motorgenerátorů.

Pro rozšíření palety nabízených výrobků jsme přistoupili opět k variantě přímého prodeje, kde se snažíme minimalizovat povinný rozsah dodávky a zákazník pak má možnost si rozsah dodávky sám vybrat z volitelných opcí.

Základem nabídky je motorgenerátor (výkonový rozsah 0,1 – 4,3MWel) včetně jeho řízení. Na základě přímého kontaktu s odběratelem, tento základní balíček rozšíříme do požadovaného rozsahu. Pro odběratele tak odpadá zbytečné prodražení výrobku za něco, co není na instalaci potřeba, popřípadě co si dokáže udělat sám.

Při prodeji pracujeme na principu:

Zákazník platí za skutečně dodané díly a provedenou práci."

 

Více informací o nabídce motorgenerátorů a kogen. jednotek najdete zde

© 2011 INECO