Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Banner INECO 4 Banner 1 update Banner 2 update Banner 3 update
Servis kogeneračních jednotek
x

Jsme autorizovanou servisní firmou pro motory DEUTZ MWM a poskytujeme záruční a pozáruční servis těchto strojů u všech výrobních řad.

Servisní činnost zajišťujeme i na externě dodaných zařízeních, které prošly naším zástavbovým a funkčním auditem nebo auditem přímo výrobce (MWM).

Pro zajištění co nejoperativnějšího servisu, máme k dispozici rozsáhlý sklad náhradních dílů čítající přes tisíc položek.

Doplňkové služby
x

Nabízíme možnost prodeje motorgenerátorů, nebo kogeneračních jednotek elektrického výkonu 0,1 - 4,4MWel dle zákazníkových požadavků na klíč.

Pro naše zákazníky zpracujeme energetický posudek návratnosti jako podklad pro rozhodnutí investora a zároveň sofistikovaně poradíme při řešení technických záležitostí včetně stanovení možných alternativ.

Novinka - technologie fluidního zplyňování kalů

Výhody INECO servis

Výhody INECO servis
  1. řada firem provádějící servis KGJ nabízí ve svých balíčcích zpoplatněné nadstandardní služby, které INECO uvádí ve své klasifikaci jako standardní.

  2. na základě mnohaletých zkušeností z provozu a přímého kontaktu se zákazníky v naší nabídce nenajdete pevně nastavené balíčky služeb. Každého zákazníka totiž chápeme jako unikátní případ a na základě toho mu operativně nastavíme potřebné servisní služby.

  3. u každého servisního zásahu striktně uplatňujeme naši zásadu, že zákazník platí pouze za skutečně odvedenou práci a dodané díly.

  4. úspěšně se nám daří minimalizovat servisní náklady pro naše zákazníky a zlepšit ekonomiku provozu jejich KGJ.

  5. rozhodně nenabízíme kvantitu služeb, ale požadovanou kvalitu a adekvátnost.

  6. náš důmyslně propracovaný systém servisních posádek umožňuje servisní zásah s minimálními náklady.

 

Zaujala Vás naše nabídka? Nechcete platit za služby, které nevyužijete? Kontaktujte nás prostřednictvím našeho formuláře

© 2011 INECO