Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Banner INECO 4 Banner 1 update Banner 2 update Banner 3 update
Servis kogeneračních jednotek
x

Jsme autorizovanou servisní firmou pro motory DEUTZ MWM a poskytujeme záruční a pozáruční servis těchto strojů u všech výrobních řad.

Servisní činnost zajišťujeme i na externě dodaných zařízeních, které prošly naším zástavbovým a funkčním auditem nebo auditem přímo výrobce (MWM).

Pro zajištění co nejoperativnějšího servisu, máme k dispozici rozsáhlý sklad náhradních dílů čítající přes tisíc položek.

Doplňkové služby
x

Nabízíme možnost prodeje motorgenerátorů, nebo kogeneračních jednotek elektrického výkonu 0,1 - 4,4MWel dle zákazníkových požadavků na klíč.

Pro naše zákazníky zpracujeme energetický posudek návratnosti jako podklad pro rozhodnutí investora a zároveň sofistikovaně poradíme při řešení technických záležitostí včetně stanovení možných alternativ.

Novinka - technologie fluidního zplyňování kalů

Historie

Historie firmy

Firma INECO, s.r.o. byla založena v roce 1991. V roce 1993 začala spolupracovat  s německým koncernem KHD (KLOECKNER HUMBOLD DEUTZ). Tato spolupráce se nejprve týkala oblasti odvodňování a sušení kalů, od roku 1995 k tomu přibyla oblast plynových motorů a kogeneračních jednotek DEUTZ MWM. Od roku 1998 až po vstup do EU, fungovalo INECO, s.r.o., případně jeho vlastníci, jako výhradní prodejní a autorizovaný servisní partner pro Českou a Slovenskou republiku.

Od roku 1994 firma zaměřuje své obchodní aktivity na dodávky, instalace a servis motorgenerátorů ve výkonovém rozsahu 200 kWel a výše.

Od roku 2006 je firma INECO, s.r.o. držitelem certifikátu ISO 9001.

INECO, s.r.o. je organizací s nejdelší servisní  praxí pro motory MWM na území České republiky a  Slovenska.

V současné době počet prodaných nebo servisovaných motorů přesáhl 110 kusů s celkovým instalovaným elektrickým výkonem přes 100 MWel.

© 2011 INECO