Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Banner INECO 4 Banner 1 update Banner 2 update Banner 3 update
Servis kogeneračních jednotek
x

Jsme autorizovanou servisní firmou pro motory DEUTZ MWM a poskytujeme záruční a pozáruční servis těchto strojů u všech výrobních řad.

Servisní činnost zajišťujeme i na externě dodaných zařízeních, které prošly naším zástavbovým a funkčním auditem nebo auditem přímo výrobce (MWM).

Pro zajištění co nejoperativnějšího servisu, máme k dispozici rozsáhlý sklad náhradních dílů čítající přes tisíc položek.

Doplňkové služby
x

Nabízíme možnost prodeje motorgenerátorů, nebo kogeneračních jednotek elektrického výkonu 0,1 - 4,4MWel dle zákazníkových požadavků na klíč.

Pro naše zákazníky zpracujeme energetický posudek návratnosti jako podklad pro rozhodnutí investora a zároveň sofistikovaně poradíme při řešení technických záležitostí včetně stanovení možných alternativ.

Novinka - technologie fluidního zplyňování kalů

Fluidní zplyňování kalů

Zvýšení účinnosti výroby elektrické a tepelné energie z komunálních a průmyslových kalů

INECO, s.r.o. jako jediná firma nabízí možnost energetického využití kalů na českém a slovenském trhu pomocí technologie fluidního zplyňování vysušeného kalu. Použitím této technologie  se zlepší energetická bilance zařízení, tzn. že se zvýší produkce plynu.

Neméně důležitou výhodou této technologie je, že náklady na likvidaci kalů jsou minimální, protože výsledný odpad  je vhodný k dalšímu použití ve stavebnictví. Tato patentovaná technologie je v praxi vyzkoušena a bližší údaje vám rádi poskytneme prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Možnosti využití:{popis}
  • čistírny odpadních vod nad 50.000 ekvivalent
  • bioplynové stanice na zpracovnání bioodpadu


 

 

 

© 2011 INECO