Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Banner INECO 4 Banner 1 update Banner 2 update Banner 3 update
Servis kogeneračních jednotek
x

Jsme autorizovanou servisní firmou pro motory DEUTZ MWM a poskytujeme záruční a pozáruční servis těchto strojů u všech výrobních řad.

Servisní činnost zajišťujeme i na externě dodaných zařízeních, které prošly naším zástavbovým a funkčním auditem nebo auditem přímo výrobce (MWM).

Pro zajištění co nejoperativnějšího servisu, máme k dispozici rozsáhlý sklad náhradních dílů čítající přes tisíc položek.

Doplňkové služby
x

Nabízíme možnost prodeje motorgenerátorů, nebo kogeneračních jednotek elektrického výkonu 0,1 - 4,4MWel dle zákazníkových požadavků na klíč.

Pro naše zákazníky zpracujeme energetický posudek návratnosti jako podklad pro rozhodnutí investora a zároveň sofistikovaně poradíme při řešení technických záležitostí včetně stanovení možných alternativ.

Novinka - technologie fluidního zplyňování kalů

Prodej kog. jednotek

Prodej kogeneračních jednotek

V naší nabídce najdete širokou škálu kogeneračních jednotek předních světových výrobců. Výkonový rozsah těchto jednotek je v rozmezí 0,1 - 4,4MWel.

 

Provedení jednotek záleží na konkrétní dané instalaci. Je možné nabídnout následující provedení:

  • protihluková kapota (vhodné pro instalace v budovách či jiných vnitřních objektech, důležitým aspektem je nízká hlučnost)
  • kontejner (určené pro venkovní instalace, např. skládky TKO, bioplynové stanice BPS, aj.)
  • vnitřní zástavba do objektu (kogenerační jednotky přímo navržené do stávajících nebo nově naprojektovaných objektů).

 

Více informací o portfóliu nabízených kogeneračních jednotek získáte prostřednictvím našeho dotazníkového formuláře nebo přímo na jednotlivých emailech uvedených v Kontaktech.

© 2011 INECO