Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Autorizovaný servis a prodej kogeneračních jednotek

Banner INECO 4 Banner 1 update Banner 2 update Banner 3 update
Servis kogeneračních jednotek
x

Jsme autorizovanou servisní firmou pro motory DEUTZ MWM a poskytujeme záruční a pozáruční servis těchto strojů u všech výrobních řad.

Servisní činnost zajišťujeme i na externě dodaných zařízeních, které prošly naším zástavbovým a funkčním auditem nebo auditem přímo výrobce (MWM).

Pro zajištění co nejoperativnějšího servisu, máme k dispozici rozsáhlý sklad náhradních dílů čítající přes tisíc položek.

Doplňkové služby
x

Nabízíme možnost prodeje motorgenerátorů, nebo kogeneračních jednotek elektrického výkonu 0,1 - 4,4MWel dle zákazníkových požadavků na klíč.

Pro naše zákazníky zpracujeme energetický posudek návratnosti jako podklad pro rozhodnutí investora a zároveň sofistikovaně poradíme při řešení technických záležitostí včetně stanovení možných alternativ.

Novinka - technologie fluidního zplyňování kalů

Aktuality

20.10. 2014
Nové instalace

Koncem roku 2013 byla uvedena do provozu nová instalace v Bratislavě v areálu dopravního podniku Jurajov Dvor. Jedná se o zástavbu ve stávající budově výměníkové stanice s výkonem 2 x 1,3 MWel.

Dále byla uvedena do provozu BPS Jílové u Držkova s instalovaným výkonem 1 x 0,549 MWel.

21.10. 2013
KGJ v betonovém kontejneru

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout fotky první instalace KGJ v provedení v betonovém kontejneru.

Hlavní předností této inovativní verze je dlouhá životnost, nulová koroze, pevnost a hlukový útlum.

28.7. 2011
Kvalitní servis pro motory MWM na BPS

V současné době servisně zajišťujeme  více než 2/3 všech na bioplynové stanice dodaných motorů MWM v ČR a SR. Díky vysoké profesní odbornosti získané dlouholetými zkušenostmi z provozu jsme se stali vyhledávaným a uznávaným servisem motorů MWM na bioplynových stanicích.

Jsme nejen organizací s nejdelší servisní  praxí pro motory MWM na území České republiky a  Slovenska, ale zároveň i organizací s největším počtem servisovaných motorů MWM na bioplynových stanicích.

2.7. 2011
Bioplynová stanice Ružindol

Firma INECO, s.r.o. zajistila dodávku a spouštění dvou kogeneračních jednotek s instalovaným výkonem 400 a 600kW v pořadí již na třetí bioplynové stanici na Slovensku. Spouštění KGJ na bioplynové stanici Ružindol proběhlo v rekordně krátkém čase. Díky vysokému nasazení a odbornosti pracovníků firmy INECO bylo možné jednotky uvést do provozu do týdne od jejich dodání.

Více informací o BPS Ružindol zde

30.5. 2011
20 let na trhu

Právě v těchto dnech firma INECO, s.r.o. slaví 20 let od svého založení. Ano, již 20 let se snažíme svým zákazníkům přinášet kvalitní služby v oblasti poskytování servisu a zajištění spolehlivého provozu kogeneračních jednotek.

Za dobu fungování firmy se nám úspěšně podařilo optimalizací našich služeb minimalizovat servisní náklady pro naše zákazníky a zlepšit ekonomiku provozu jejich KGJ.  Naším dlouhodobým cílem je tento standard nejen udržet, ale i nadále co nejlépe naplňovat naše motto:

"Spokojenost zákazníka je zárukou dlouhodobé spolupráce."

Srdečně děkujeme všem našim zákazníkům, obchodním partnerům, dodavatelům za příjemnou spolupráci, která je dlouhodobě založena na kvalitě a operativnosti poskytovaných služeb, preciznosti a vysoké odbornosti servisních techniků. Vážíme si Vaší loajality a pevně doufáme, že naše vzájemná spolupráce bude v tomto duchu probíhat alespoň dalších 20 let.

16.3. 2011
Spouštění nových instalací

Na počátku roku 2011 uvádíme do provozu několik nových instalací v lokalitách: Česká Lípa, Bolkovce (SR), Kamenice a Žďár nad Sázavou.

Podrobnější informace o jednotlivých projektech najdete v sekci Reference.

V případě, že Vás některý z projektů zaujal, kontaktujte nás prostřednictvím dotazníkového formuláře nebo telefonicky na číslech uvedených v Kontaktech.

29.12. 2010
Vítejte na stránkách INECO, s.r.o.

Po téměř 20 letech činnosti v oboru energetiky jsme pro Vás připravili nové webové stránky firmy INECO, s.r.o.

29.12. 2010
Instalace v Jaroměři

V listopadu 2010 byly uvedeny do provozu dvě kogenerační jednotky s motory MAN o celkovém výkonu 380 kW na bioplynové stanici firmy AGRO CS Česká Skalice v Jaroměři.

Tyto nové jednotky doplnily stávající kogenerační jednotky s motory MWM o celkovém výkonu 1440 kW.

Více o této instalaci najdete zde

29.12. 2010
Naše činnost v číslech

Do konce roku 2010 jsme se podíleli dodávkou, či servisem na 115 motorech pro KJ o celkovém el. výkonu přesahujícím 100 MW.

© 2011 INECO